Kuriozitete
No Picture

Ja pse 8 Marsi njihet si festa e gruas

Dita ndërkombëtare e gruas mbahet me datën 8 mars, për të festuar arritjet e gruas përgjatë historisë në kombe të ndryshme. Njihet gjithashtu edhe si dita ndërkombëtare e paqes dhe e të drejtave të gruas,…
Loading...